Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Empty Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Παρ Δεκ 02, 2011 12:21 pm

Απόσπασμα από συνέντευξή της στην εφημερίδα "ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ" ......

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα 911forumotion

ΔΑΙΔΑΛΟΣ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 2845
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
Τόπος : daidalakos@yahoo.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Empty Απ: Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Κυρ Δεκ 11, 2011 5:08 am

Αν η Ζωή Λάσκαρη ήταν αριστερή και τον πατέρα της τον είχαν φάει οι Δεξιοί, δεδομένης και της πλούσιας της διαδρομής στην Τέχνη, το λιγότερο Υπουργό Πολιτισμού θα την είχαν κάνει τα ποντικολαμόγια σε κάτι τέτοια οι αριστεροί ...... Very Happy

Εδώ κάνανε την τάχα μου αριστερή Μελίνα, που στο κάτω κάτω ο Χίτλερ μπροστά στον παπού της Σπύρο Μερκούρη φάνταζε για κομμουνιστής ....!!!! Very Happy

Very Happy Τη Ζωή Λάσκαρη δε θα κάνανε ;;;;;;;;;;
ΔΑΙΔΑΛΟΣ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 2845
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
Τόπος : daidalakos@yahoo.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Empty Συγκλονιστική εξομολόγηση της Λάσκαρη: «Τον πατέρα μου τον δολοφόνησαν» κομμουνιστοσυμμοριτες

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Δευ Δεκ 31, 2012 2:29 pm


Συγκλονιστική εξομολόγηση της Λάσκαρη: «Τον πατέρα μου τον δολοφόνησαν»


Η Ζωή Λάσκαρη σε μία συγκλονιστική συνέντευξη αποκαλύπτει πώς δολοφόνησαν τον πατέρα της!

Ο συνταγματάρχης Κουρουκλής, πατέρας της ηθοποιού δολοφονήθηκε στον Εμφύλιο όταν η Ζωή ήταν 8 μηνών, ενώ τη μητέρα της την έχασε σε ηλικία 7 ετών.

Η Ζωή Λάσκαρη αποκαλύπτει στην εφημερίδα NEWS: "Θα έλεγα πως δεν είχα φυσιολογικά χρόνια. Τα παιδικά χρόνια δεν είναι ποτέ εύκολα, έτσι κι αλλιώς. Για κανένα παιδί δεν είναι φυσιολογικό να δολοφονείται ο πατέρας του, να μην υπάρχει πατέρας πουθενά στην παιδική ηλικία".

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Empty Απ: Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  βουνίσιος Τρι Ιαν 01, 2013 1:07 am

Τόσα χρόνια δεν τολμούσε να πει τίποτε από την τρομοκρατία της αριστεράς

βουνίσιος

Αριθμός μηνυμάτων : 689
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Empty Απ: Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Τρι Ιαν 01, 2013 7:27 am

βουνίσιος έγραψε:Τόσα χρόνια δεν τολμούσε να πει τίποτε από την τρομοκρατία της αριστεράς

τωρα που εσπασε ο τσαμπουκας της δολοφονικης αλητοαριστερας λογω χρυση αυγης ενας ενας βγαινει απο το καβουκι του και αφοβα λεει την αληθεια

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Empty Απ: Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  Σέρπικο Τρι Ιαν 01, 2013 7:32 am

μαλιστα,οχι μονο πηγε σε σσυνεδριο του κκεεσ,οχι μονο αναγκασε και τον συζυγο να παει μαζι της αλλα και τιμησε τους φονιαδες .
γι αυτο ο δεξιος ,εδω και χρονια ειναι της φαπας και δακτυλοδειχτουμενος.

Σέρπικο

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Empty Απ: Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Κυρ Απρ 27, 2014 1:48 pm

Το ξαναβάζω γιατί χάθηκε

Ζωή  Λάσκαρη : Τον  πατέρα  μου  τον  έφαγαν  με  τσουγκράνα  οι  κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα Z
ΔΑΙΔΑΛΟΣ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 2845
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
Τόπος : daidalakos@yahoo.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα
» 29 Ιανουαρίου 1941 : Aπεβίωσε ο Ιωάννης Μεταξάς
» Πανηγυρικά ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΡΑ με τα πανώ του ΕΑΜ η Έκθεση για τους Σλαυομακεδόνες στο Συμμοριτοπόλεμο.(ΑΥΤΟΙ έπαιρναν τη σύνταξη του πατέρα σας !!!)
» ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ : O γιος του Στάλιν παραδόθηκε στους Γερμανούς ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ για να γλυτώσει απο τον πατέρα του !! ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ ΚΟΘΜΜΟΥΝΙΑ
» Καπετάν Λευτεριάς και κομμουνιστές χασάπηδες Αργολίδας
» ΠΩΣ ΑΠΟΦΥΛΑΚΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΝΑΥΠΛΙΑ ΤΟ 1941 ΟΛΕΣ ΟΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης