Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Τρι Νοε 13, 2012 2:15 pm

Μήπως θα έπρεπε να υπάρχουν δύο ξεχωριστές ενότητες για τις παραπάνω περιόδους; Στα πλαίσια της αναδιοργάνωσης του φόρουμ.

Τί λέτε;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Τρι Νοε 13, 2012 2:19 pm

Ρωμανός έγραψε:Μήπως θα έπρεπε να υπάρχουν δύο ξεχωριστές ενότητες για τις παραπάνω περιόδους; Στα πλαίσια της αναδιοργάνωσης του φόρουμ.

Τί λέτε;

Ας φτιαχτει μια ενοτητα για την Ιστορια οπου μεσα θα εχει 3-4 υποενοτητες.
Οσο πιο πολλες τοσο πιο ευκολα κουραζεται το ματι.
Γι αυτο η τωρινη δομη δεν ειναι τοσο φρεντλυ !

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Τρι Νοε 13, 2012 2:20 pm

under_ έγραψε:
Ρωμανός έγραψε:Μήπως θα έπρεπε να υπάρχουν δύο ξεχωριστές ενότητες για τις παραπάνω περιόδους; Στα πλαίσια της αναδιοργάνωσης του φόρουμ.

Τί λέτε;

Ας φτιαχτει μια ενοτητα για την Ιστορια οπου μεσα θα εχει 3-4 υποενοτητες.
Οσο πιο πολλες τοσο πιο ευκολα κουραζεται το ματι.

Ναι, αυτό λέω ακριβώς.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Νοε 19, 2012 8:32 am

Συμφωνώ, άντε να ανοίξει μια ενότητα αρχαία ιστορία και μια μεσαιωνική, να τρομπονιάζω τα άσχετα εθνίκια σε όλο το μήκος και το πλάτος της ελληνικής ιστορίας - η πρόσφατη ιστορία και δη η περίοδος που πραγματεύεται το τραγοφόρουμ, δεν είναι στα κύρια ενδιαφέροντα μου. Εκεί μπορεί να σας τρομπονιάζει η Αμορ, που ξέρει μόνη της πιο πολλά απ' ότι ξέρετε όλοι μαζί Razz Razz Razz

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Νοε 19, 2012 8:35 am

Alkiviades έγραψε:Συμφωνώ, άντε να ανοίξει μια ενότητα αρχαία ιστορία και μια μεσαιωνική, να τρομπονιάζω τα άσχετα εθνίκια σε όλο το μήκος και το πλάτος της ελληνικής ιστορίας - η πρόσφατη ιστορία και δη η περίοδος που πραγματεύεται το τραγοφόρουμ, δεν είναι στα κύρια ενδιαφέροντα μου. Εκεί μπορεί να σας τρομπονιάζει η Αμορ, που ξέρει μόνη της πιο πολλά απ' ότι ξέρετε όλοι μαζί Razz Razz Razz

Ασε ρε κατι πηγες να πεις για την Ηπειρο και τους Δωριεις και εφαγες το τρομπονι του αιωνα Laughing

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Νοε 19, 2012 9:11 am

under_ έγραψε:
Alkiviades έγραψε:Συμφωνώ, άντε να ανοίξει μια ενότητα αρχαία ιστορία και μια μεσαιωνική, να τρομπονιάζω τα άσχετα εθνίκια σε όλο το μήκος και το πλάτος της ελληνικής ιστορίας - η πρόσφατη ιστορία και δη η περίοδος που πραγματεύεται το τραγοφόρουμ, δεν είναι στα κύρια ενδιαφέροντα μου. Εκεί μπορεί να σας τρομπονιάζει η Αμορ, που ξέρει μόνη της πιο πολλά απ' ότι ξέρετε όλοι μαζί Razz Razz Razz

Ασε ρε κατι πηγες να πεις για την Ηπειρο και τους Δωριεις και εφαγες το τρομπονι του αιωνα Laughing

Ποιο τρομπόνι ρε χαζοβιόλη, που βρήκες κάπου ότι ξεκινήσανε οι Δωριείς από την Πίνδο και τόκανες σημαία σου? Ρε παπάρα, στους ιστορικούς χρόνους ΔΕΝ υπάρχουν δωρικοί πολιτισμοί στην ήπειρο, τον κώλο σου να χτυπάς κάτω. Αλβανοί είστε όλοι, πάρτο πρέφα. Τους Έλ τους καθάρισαν όλους οι Ρωμαίοι στην ήπειρο, 150.000 σκλάβους πήρανε Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Νοε 19, 2012 9:18 am

Alkiviades έγραψε:Ποιο τρομπόνι ρε χαζοβιόλη, που βρήκες κάπου ότι ξεκινήσανε οι Δωριείς από την Πίνδο και τόκανες σημαία σου? Ρε παπάρα, στους ιστορικούς χρόνους ΔΕΝ υπάρχουν δωρικοί πολιτισμοί στην ήπειρο, τον κώλο σου να χτυπάς κάτω. Αλβανοί είστε όλοι, πάρτο πρέφα. Τους Έλ τους καθάρισαν όλους οι Ρωμαίοι στην ήπειρο, 150.000 σκλάβους πήρανε Very Happy Very Happy Very Happy

Ασε ρε που εφαγες το τρομπονιασμα και ηρεμησες.Πηγαινε στη βιβλιοθηκη του Ηρακλειου,βρες το βιβλιο που σου ειπα και αρχισε τη μελετη Wink

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Νοε 19, 2012 9:26 am

under_ έγραψε:
Alkiviades έγραψε:Ποιο τρομπόνι ρε χαζοβιόλη, που βρήκες κάπου ότι ξεκινήσανε οι Δωριείς από την Πίνδο και τόκανες σημαία σου? Ρε παπάρα, στους ιστορικούς χρόνους ΔΕΝ υπάρχουν δωρικοί πολιτισμοί στην ήπειρο, τον κώλο σου να χτυπάς κάτω. Αλβανοί είστε όλοι, πάρτο πρέφα. Τους Έλ τους καθάρισαν όλους οι Ρωμαίοι στην ήπειρο, 150.000 σκλάβους πήρανε Very Happy Very Happy Very Happy

Ασε ρε που εφαγες το τρομπονιασμα και ηρεμησες.Πηγαινε στη βιβλιοθηκη του Ηρακλειου,βρες το βιβλιο που σου ειπα και αρχισε τη μελετη Wink

Εγώ έχω διαβάσει πάνω από 200 βιβλιά για την αρχαία Ελλάδα. Αμα μπορέσεις εσύ να πεις το ίδιο, έλα να μου κάνεις μάθημα. Μέχρι τότε, ασχολήσου με τα γίδια και τον μπουμπούκο, είναι τα μόνα στα οποία δεν μπορώ να σε τρομπονιάσω Very Happy

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Νοε 19, 2012 9:32 am

200 βιβλια για την αρχαια Ελλαδα δεν εχω διαβασει.Καμια τριανταρια σιγουρα.Τα βασικα σε αντιθεση με σενα φαινεται να τα ξερω.Βεβαια και ο φος δηλωνε οτι εχει διαβασει 10 χιλ βιβλια Laughing

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Νοε 19, 2012 10:10 am

under_ έγραψε:200 βιβλια για την αρχαια Ελλαδα δεν εχω διαβασει.Καμια τριανταρια σιγουρα.Τα βασικα σε αντιθεση με σενα φαινεται να τα ξερω.Βεβαια και ο φος δηλωνε οτι εχει διαβασει 10 χιλ βιβλια Laughing

Eκτός από διάβασμα, έχω γράψει και καμια δεκαριά. Εκλαϊκευμένη στρατιωτική ιστορία, τίποτε το "ακαδημαϊκό", αλλά όσο νάναι πέντε εχέγγυα παραπάνω από τον καθένα τάχω Razz

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Τετ Νοε 21, 2012 6:23 am

Alkiviades έγραψε:
under_ έγραψε:200 βιβλια για την αρχαια Ελλαδα δεν εχω διαβασει.Καμια τριανταρια σιγουρα.Τα βασικα σε αντιθεση με σενα φαινεται να τα ξερω.Βεβαια και ο φος δηλωνε οτι εχει διαβασει 10 χιλ βιβλια Laughing

Eκτός από διάβασμα, έχω γράψει και καμια δεκαριά. Εκλαϊκευμένη στρατιωτική ιστορία, τίποτε το "ακαδημαϊκό", αλλά όσο νάναι πέντε εχέγγυα παραπάνω από τον καθένα τάχω Razz

Καλά, ηρέμησε τώρα...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Τετ Νοε 21, 2012 7:17 am

βαλτε τον Ρωμανο στην θεση του συνδιαχειριστη μαζι με τον ταυγετη και καλεστε και τον Αδωνι για μια ανοιχτη συζητηση εδω μεσα για να προσελκυσει κοσμο.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Λευκός Λύκος Σαβ Δεκ 01, 2012 3:38 pm

Εθνικοφιλελευθερος έγραψε:βαλτε τον Ρωμανο στην θεση του συνδιαχειριστη μαζι με τον ταυγετη και καλεστε και τον Αδωνι για μια ανοιχτη συζητηση εδω μεσα για να προσελκυσει κοσμο.
Έχεις πολύ περίεργο και κρύο χιούμορ πάντως ε;

Λευκός Λύκος

Αριθμός μηνυμάτων : 264
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

http://www.xagr.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα. Empty Απ: Αρχαία Ελληνική - Βυζαντινή ενότητα.

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Δεκ 02, 2012 9:21 am

Εθνικοφιλελευθερος έγραψε:βαλτε τον Ρωμανο στην θεση του συνδιαχειριστη μαζι με τον ταυγετη και καλεστε και τον Αδωνι για μια ανοιχτη συζητηση εδω μεσα για να προσελκυσει κοσμο.

Μάλλον γιαούρτια θα προσελκύσει και δεν θα υπάρχει και το shield Μανωλίδειας τεχνολογίας να τον προστατέψει...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης