Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ban από το phorum.gr

+8
21η ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1967
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ
cest moi
βουνίσιος
Scrooge McDuck
Ερεχθέας
ΤΑΥΓΕΤΗΣ
Λευκός Λύκος
12 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 1:09 pm

under_ έγραψε:Παντως αμορ πρεπει κι εσυ να καταλαβεις οτι δεν τρελλαθηκαμε ολοι ξαφνικα.Θεμα υπαρχει και η καχυποψια ειναι δικαιολογημενη.

Η κατηγορία απευθύνθηκε σε μένα προσωπικά, και μόλις ζήτησα στοιχεία το ρίξανε όλοι στην τρελή. Αυτή τη στιγμή είναι μπαναρισμένοι δύο αριστεροί του φόρουμ, κανείς δε βγήκε να μιλήσει για ρουφιανιλίκια από δεξιούς (και μάλιστα επί προσωπικού) και άλλα φαιδρά. Σταματήστε να έχετε μανία καταδίωξης, αλλιώς φέρτε στοιχεία για τον καθένα ξεχωριστά απ' όσους κατηγορείται ότι είναι ρουφιάνος. Τα υπόλοιπα είναι να 'χαμε να λέγαμε...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 1:13 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
under_ έγραψε:Παντως αμορ πρεπει κι εσυ να καταλαβεις οτι δεν τρελλαθηκαμε ολοι ξαφνικα.Θεμα υπαρχει και η καχυποψια ειναι δικαιολογημενη.

Η κατηγορία απευθύνθηκε σε μένα προσωπικά, και μόλις ζήτησα στοιχεία το ρίξανε όλοι στην τρελή. Αυτή τη στιγμή είναι μπαναρισμένοι δύο αριστεροί του φόρουμ, κανείς δε βγήκε να μιλήσει για ρουφιανιλίκια από δεξιούς (και μάλιστα επί προσωπικού) και άλλα φαιδρά. Σταματήστε να έχετε μανία καταδίωξης, αλλιώς φέρτε στοιχεία για τον καθένα ξεχωριστά απ' όσους κατηγορείται ότι είναι ρουφιάνος. Τα υπόλοιπα είναι να 'χαμε να λέγαμε...

Ο ροζουλης μπορει να εχει προσωπικα θεματα.
Εμεις τρωμε μπαν λογω ιδεολογιας και μετα απο πουστιες.Τα εχουμε αναφερει τα περιστατικα τοσες φορες.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  βουνίσιος Σαβ Δεκ 01, 2012 1:19 pm

ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:Ρε σεις αυτη η αμορ ειναι κουμουνι;;

Φαίνεται ξηγημένη γκόμενα,μη τη μαλώνεις

βουνίσιος

Αριθμός μηνυμάτων : 689
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 1:42 pm

under_ έγραψε:

Ο ροζουλης μπορει να εχει προσωπικα θεματα.
Εμεις τρωμε μπαν λογω ιδεολογιας και μετα απο πουστιες.Τα εχουμε αναφερει τα περιστατικα τοσες φορες.

Ο Άλκης ίσως, ο μάφια που έφαγε μπαν επειδή έβρισε τον Εθνικοφιλελεύθερο (γράφει κι εδώ νομίζω, άρα μπορεί να επιβεβαιώσει το περιστατικό) όχι...Σε κάθε περίπτωση, μιλάγαμε για μένα και το αν εγώ είμαι ρουφιάνα, δεν ξέρω για ποιο λόγο είχες φάει εσύ μπαν, αν ήταν μόνο για πολιτικό ποστ, κακώς έφαγες, εγώ πάντως διαπιστώνω ισότητα σε ό,τι αφορά τα μπαν και τις διαγραφές ποστ μεταξύ αριστερών, δεξιών και κεντρώων (των λίγων τέλος πάντων που υπάρχουν στο φόρουμ). Οι μόνοι που τη γλιτώνουν είναι αυτοί που είναι φορουμικά τουλάχιστον απολιτίκ,πράγμα λογικό αφού δεν εμπλέκονται εύκολα σε flames και αγριοτρολαρίσματα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Σαβ Δεκ 01, 2012 1:46 pm

βουνίσιος έγραψε:
ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:Ρε σεις αυτη η αμορ ειναι κουμουνι;;

Φαίνεται ξηγημένη γκόμενα,μη τη μαλώνεις

την ενημερωνω για το που εχει βρεθει ΔΕΝ ειναι εδω κομμουνιστικη συναξη να βριζει ο καθε ενας τους Ελληνες και να εχει ατιμωρησια οπως στα κομμουνιστικα πχορουμ φρειφορουμ κτλ ενω αν βριζουν οι ελληνες τα κομμουνια να τιμωρουνται
Ενημερωση εκανα
Αν θελει να ειναι ευπρεπης και αντεχει την επιχειρηματιολογια που ειναι περα απο τα κλισε που λενε τα εγκληματικα και φτωχα στα μυαλα κομμουνια ουδεν προβλημα

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 1:48 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
under_ έγραψε:

Ο ροζουλης μπορει να εχει προσωπικα θεματα.
Εμεις τρωμε μπαν λογω ιδεολογιας και μετα απο πουστιες.Τα εχουμε αναφερει τα περιστατικα τοσες φορες.

Ο Άλκης ίσως, ο μάφια που έφαγε μπαν επειδή έβρισε τον Εθνικοφιλελεύθερο (γράφει κι εδώ νομίζω, άρα μπορεί να επιβεβαιώσει το περιστατικό) όχι...Σε κάθε περίπτωση, μιλάγαμε για μένα και το αν εγώ είμαι ρουφιάνα, δεν ξέρω για ποιο λόγο είχες φάει εσύ μπαν, αν ήταν μόνο για πολιτικό ποστ, κακώς έφαγες, εγώ πάντως διαπιστώνω ισότητα σε ό,τι αφορά τα μπαν και τις διαγραφές ποστ μεταξύ αριστερών, δεξιών και κεντρώων (των λίγων τέλος πάντων που υπάρχουν στο φόρουμ). Οι μόνοι που τη γλιτώνουν είναι αυτοί που είναι φορουμικά τουλάχιστον απολιτίκ,πράγμα λογικό αφού δεν εμπλέκονται εύκολα σε flames και αγριοτρολαρίσματα.

Ο μαφιας εχει βρισει χιλιαδες φορες τα τελευταια χρονια και δεν τον πειραζαν καθολου.Ισως απο τοτε που εγινε ο χαμος με εμας να τον βαρεσαν για τα ματια του κοσμου.
Εγω τα δικα μου τα εχω πει πολλες φορες.Βαριεμαι να τα ξαναπω.Βρωμανε.Και αυτοι στους οποιους με στοιχεια απευθυνθηκα αδιαφορησαν.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 2:03 pm

ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:
βουνίσιος έγραψε:
ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:Ρε σεις αυτη η αμορ ειναι κουμουνι;;

Φαίνεται ξηγημένη γκόμενα,μη τη μαλώνεις

την ενημερωνω για το που εχει βρεθει ΔΕΝ ειναι εδω κομμουνιστικη συναξη να βριζει ο καθε ενας τους Ελληνες και να εχει ατιμωρησια οπως στα κομμουνιστικα πχορουμ φρειφορουμ κτλ ενω αν βριζουν οι ελληνες τα κομμουνια να τιμωρουνται
Ενημερωση εκανα
Αν θελει να ειναι ευπρεπης και αντεχει την επιχειρηματιολογια που ειναι περα απο τα κλισε που λενε τα εγκληματικα και φτωχα στα μυαλα κομμουνια ουδεν προβλημα

Αξιώνετε από εμένα ευπρέπεια κύριε, τη στιγμή που με αποκαλείτε εγκληματικό και φτωχό στα μυαλά κουμμούνι. Σαφώς και είναι στη διακριτική σας ευχέρεια να απαλλαγείτε από την παρουσία μου όποτε το επιθυμείτε, αλλά τουλάχιστον μην επικαλείστε το επιχείρημα περί ύβρεων, αυτοακυρώνεστε...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 2:08 pm

Εφαγε μπαν ο μαφιοζος; Τι ακουμε βρε! Razz

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 2:09 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
under_ έγραψε:

Ο ροζουλης μπορει να εχει προσωπικα θεματα.
Εμεις τρωμε μπαν λογω ιδεολογιας και μετα απο πουστιες.Τα εχουμε αναφερει τα περιστατικα τοσες φορες.

Ο Άλκης ίσως, ο μάφια που έφαγε μπαν επειδή έβρισε τον Εθνικοφιλελεύθερο (γράφει κι εδώ νομίζω, άρα μπορεί να επιβεβαιώσει το περιστατικό) όχι...Σε κάθε περίπτωση, μιλάγαμε για μένα και το αν εγώ είμαι ρουφιάνα, δεν ξέρω για ποιο λόγο είχες φάει εσύ μπαν, αν ήταν μόνο για πολιτικό ποστ, κακώς έφαγες, εγώ πάντως διαπιστώνω ισότητα σε ό,τι αφορά τα μπαν και τις διαγραφές ποστ μεταξύ αριστερών, δεξιών και κεντρώων (των λίγων τέλος πάντων που υπάρχουν στο φόρουμ). Οι μόνοι που τη γλιτώνουν είναι αυτοί που είναι φορουμικά τουλάχιστον απολιτίκ,πράγμα λογικό αφού δεν εμπλέκονται εύκολα σε flames και αγριοτρολαρίσματα.

Αυτο τον Αλκη ποιος του εχει απωθημενα; Τζαμπα μπαν του ριχνουνε....Δεν τους κοβει το κεφαλι να αντιληφθουνε ποιοι πρεπει να τρωνε μπαν και ποιοι οχι;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 2:11 pm

under_ έγραψε:Για να ειμαστε δικαιοι,η αμορ μεχρι τωρα δεν εχει συμπεριφερθει οπως αλλοι αριστεροι.

Ισχύει αυτό,βέβαια όταν δεν έχει επιχειρήματα για το τιμημένο αναλώνεται σε μερικά smileys και δεν τρέχει τίποτα.... Evil or Very Mad
Όπως και να έχει σε σχέση με τα άλλα κομμούνια παραμένει πιο ντόμπρα.
Καλά για κάτι Χάλαρη και Μέρκιουρι που έχουν λιώσει το ρουφιανόκουμπο δεν το συζητώ.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Σαβ Δεκ 01, 2012 2:14 pm

Αξιώνετε από εμένα ευπρέπεια κύριε, τη στιγμή που με αποκαλείτε εγκληματικό και φτωχό στα μυαλά κουμμούνι. Σαφώς και είναι στη διακριτική σας ευχέρεια να απαλλαγείτε από την παρουσία μου όποτε το επιθυμείτε, αλλά τουλάχιστον μην επικαλείστε το επιχείρημα περί ύβρεων, αυτοακυρώνεστε...

η εμπειρια μου απο τους κομμουνιστες αυτη ειναι
Αν εσεις αποτελειτε εξαιρεση πολυ ευχαριστη θα ειναι η παραμονη σας εδω οπως πουθενα αλλου

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Σαβ Δεκ 01, 2012 2:18 pm

Λοιπον μαγκε ςκοφτε τα παιδιαρισματα

Σκασιλα σας αν σας διεγραψαν απο εκει υπαρχει προβλημα; Εδω δεν ειστε πολυ καλα;;;Εδω δεν σας ενοχλει κανενας και απο οτι βλεπω δεν βριζεστε

Εδω δεν θα γινει κωλοπχορουμ και απο οτι ειδα αυτη η καινουρια η ονμικτλ φαινεται προς το παρον ευγενικη κοπελα
Ο χρονος θα δειξει αν θα διαφερει απο τα κουμουνια η οχι

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 2:23 pm

ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:Λοιπον μαγκε ςκοφτε τα παιδιαρισματα

Σκασιλα σας αν σας διεγραψαν απο εκει υπαρχει προβλημα; Εδω δεν ειστε πολυ καλα;;;Εδω δεν σας ενοχλει κανενας και απο οτι βλεπω δεν βριζεστε

Εδω δεν θα γινει κωλοπχορουμ και απο οτι ειδα αυτη η καινουρια η ονμικτλ φαινεται προς το παρον ευγενικη κοπελα
Ο χρονος θα δειξει αν θα διαφερει απο τα κουμουνια η οχι

Θα ανανηψει ! Εδω ειναι ο νεος Παρθενωνας ΤΑΥΓΕΤΑΡΕ

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 2:35 pm

Amor omnia vincit έγραψε:Πρόσεχε λοιπόν πού απευθύνεις τους χαρακτηρισμούς σου.
Mαζεψου.
Δεν σε εβρισα.
Κι επειδη τα θελει ο κωλος σου, επειδη καποιοι δλδ το εκαναν με φανερα ποστ,
θελεις τη ρουφιανια να σου της αποδειξουμε με φανερα ποστ.

Οκ, δεν σε λεω ηλιθια. Δεν σε λεω.
(Ναι, σε βριζω, σε περιπτωση που δεν καταλαβες)

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 2:40 pm

ωχπόνεσα έγραψε:
akirav έγραψε:θα σου πω οτι ημουν στην ΚΝΕ 2,5 χρονια.

Οι εξομολογήσεις-μετάνοιες θα γινονται δεκτές μόνο τις Δευτέρες 8-10μμ. Sad
Δεν το μετανοιωσα.
Αν εβλεπες αυτα που ειδα εγω...
Το θεμα ειναι οτι βαριεμαι να τα γραψω.

Χωρια που θα μου ζητησει αποδειξεις η Ομνια.
Χεχ.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Σαβ Δεκ 01, 2012 2:43 pm

Θα ανανηψει ! Εδω ειναι ο νεος Παρθενωνας ΤΑΥΓΕΤΑΡΕ

ετσι μπραβο!!!

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 3:17 pm

Αφήστε τη κοπέλα ήσυχη ρε μαλάκες!

Μιλάει όμορφα αν και πεπλανημένη.

Μη γίνεστε κάφροι...κάποια στιγμή θα καταλάβει πόσο γελοία είναι αυτά που πιστεύει...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 4:31 pm

under_ έγραψε:Για να ειμαστε δικαιοι,η αμορ μεχρι τωρα δεν εχει συμπεριφερθει οπως αλλοι αριστεροι.

Noμίζεις;

ΚΟΙΤΑ...
(ή αλλιώς ας ξεκινήσουμε ένα μαγικό ταξιδάκι στην παραμυθένια αριστεροχώρα)
*προσοχή, ακολουθεί σεντόνι...αναγκαίο κακό...

Amor omnia vincit έγραψε:
@Last Veteran

Το νήμα απ' ό,τι ξέρω έχει διαγραφεί, μπορείς όμως κάλλιστα να ρωτήσεις τον ίδιο το λαμόγιο για τη θέση μου. Ξέρεις, σε αντίθεση με εσάς, δεν πιστεύω ότι όποιος διαφωνεί πολιτικά μαζί μου είναι ρουφιάνος, και κρίνω τους ανθρώπους μόνο με βάση τη συμπεριφορά τους. Καταλαβαίνω πως αυτά για σένα είναι πολύπλοκες νοητικές διεργασίες, που αδυνατείς να παρακολουθήσεις, και γι'αυτό δείχνω κατανόηση για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα...

(*υπογράμμιση δικιά μου)
1) Λέει την κλασική ατάκα περι IQ, την οποία (σε μένα προσωπικά) την έχει πετάξει περίπου 3-4 φορές...

2)Πέφτει στο ίδιο (και το ίδιο και το ίδιο) τραγικό λάθος να ΠΡΑΤΤΕΙ ακριβώς αυτά που κατηγορεί "για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι"...


Πάμε παρακάτω...

Της την λέει ο akirav...

Και μία...
akirav έγραψε:
Amor omnia vincit έγραψε:Ξέρεις, σε αντίθεση με εσάς, δεν πιστεύω ότι όποιος διαφωνεί πολιτικά μαζί μου είναι ρουφιάνος, και κρίνω τους ανθρώπους μόνο με βάση τη συμπεριφορά τους. Καταλαβαίνω πως αυτά για σένα είναι πολύπλοκες νοητικές διεργασίες, που αδυνατείς να παρακολουθήσεις, και γι'αυτό δείχνω κατανόηση για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα...
Ναι, μας λες δλδ οτι δεν πιστευεις οτι οποιος διαφωνει μαζι σου ειναι ρουφιανος,
αλλα οτι ειναι ηλιθιος. Κι εσυ, κι ο Αλκης κι ο Χαλαρης και σχεδον ολα τα κομμουνια το εχετε πει πολλες φορες αμα διαφωνειτε.
Προσεχετε ρε. Ο ανθρωπισμος σας και η προσπαθεια σας να μη τσουβαλιαζετε τρεχει απο τα μπατζακια.

Και δύο...
akirav έγραψε:
Σου λεω οτι εχεΤΕ παγια τακτικη να βριζετε οποιον σας φερνει σε δυσκολη θεση.
Οπως εκανες κι εσυ με τον παραπανω.

Και τρεις φορές...
akirav έγραψε:
Ε, κι εσυ εδω, τον αλλον ηλιθιο και ανικανο να καταλαβει 2 πραγματα τον ειπες.
Παγια τακτικη.
Προσέξτε ότι εμένα εννοεί ο akirav τόση ώρα...
Απάντησις;
Αυτή..
Amor omnia vincit έγραψε:
akirav έγραψε:
Amor omnia vincit έγραψε:Ξέρεις, σε αντίθεση με εσάς, δεν πιστεύω ότι όποιος διαφωνεί πολιτικά μαζί μου είναι ρουφιάνος, και κρίνω τους ανθρώπους μόνο με βάση τη συμπεριφορά τους. Καταλαβαίνω πως αυτά για σένα είναι πολύπλοκες νοητικές διεργασίες, που αδυνατείς να παρακολουθήσεις, και γι'αυτό δείχνω κατανόηση για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα...
Ναι, μας λες δλδ οτι δεν πιστευεις οτι οποιος διαφωνει μαζι σου ειναι ρουφιανος,
αλλα οτι ειναι ηλιθιος. Κι εσυ, κι ο Αλκης κι ο Χαλαρης και σχεδον ολα τα κομμουνια το εχετε πει πολλες φορες αμα διαφωνειτε.
Προσεχετε ρε. Ο ανθρωπισμος σας και η προσπαθεια σας να μη τσουβαλιαζετε τρεχει απο τα μπατζακια.

Επαναλαμβάνω όποιος έχει στοιχεία ότι είμαι ρουφιάνα να τα καταθέσει. Σε αποκάλεσα ποτέ ηλίθιο και δεν το θυμάμαι;
Εμένα "υπερασπίζεται" ο akirav,
"Σε αποκάλεσα ποτέ ηλίθιο και δεν το θυμάμαι;"
3) Η διαστρέβλωση, της διαστρέβλωσης, ω διαστρέβλωση...



Συνεχίζουμε με (τι άλλο) διαστρέβλωση...

Amor omnia vincit έγραψε:

Η κατηγορία απευθύνθηκε σε μένα προσωπικά,

Amor omnia vincit έγραψε:
akirav έγραψε:


Δεν σε ειπα ρουφιανα. Κατανοητο?
Σου λεω οτι εχεΤΕ παγια τακτικη να βριζετε οποιον σας φερνει σε δυσκολη θεση.
Οπως εκανες κι εσυ με τον παραπανω.

Και για να καταλαβω, ζητας φανερο ποστ που να δειχνει οτι εισαι ρουφιανα? Και λες ηλιθιο τον αλλο ε?

Οι ομοϊδεάτες σου πάντως έχουν βγάλει ρουφιάνο συγκεκριμένο άτομο με βάση φανερά ποστ. Πρόσεχε λοιπόν πού απευθύνεις τους χαρακτηρισμούς σου. Πάντως ο φίλος σου με είπε ρουφιάνα, το να τον αποκαλέσω διανοητικά ανεπαρκή είναι μια ιδιαίτερα ευγενική απάντηση, σκέψου τι θα απαντούσες εσύ αν σου απέδιδαν αυτό το χαρακτηρισμό...

Προσέξτε ότι ΕΜΕΝΑ κατηγορεί ότι την αποκάλεσα ρουφιάνα (αφού λέει ότι "Πάντως ο φίλος σου με είπε ρουφιάνα, το να τον αποκαλέσω διανοητικά ανεπαρκή είναι μια ιδιαίτερα ευγενική απάντηση") κάτι που φυσικά ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ...(Με ΑΛΛΟΝ τζατζάρεται για το "ρουφιάνα/ρουφιάνος/ω ρουφιάνε")...

Συκοφαντία, Διαστρέβλωση γεγονότων, Τρελίτσα...

Σ'ευχαριστώ Αμορ που ασχολείσαι με τη νοημοσύνη μου, πρόσεχε όμως γιατί meanwhile έχεις ξεχάσει να ασχοληθείς με τη δική σου...
Κοτζάμ φιλαρμονική σου έχω φτιάξει απόψε...









ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:Ρε σεις αυτη η αμορ ειναι κουμουνι;;

Μπαααα ιδέα σου...



Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Δεκ 02, 2012 5:08 am

Το τελευταίο μου ποστ στο πχόρουμ...

"Οι βρισιές των ελληνόφωνων επιτρέπονται...
Οι απαντήσεις των προσβεβλημένων διαγράφονται...

Ρε ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ εσείς και η Δημοκρατία που υποτίθεται ότι υπερασπίζεστε


ΜΟΥΝΙΑ..."

http://prntscr.com/l4sbi

Έβρισε το άλλο το καφράκι ο στακ, αποκαλώντας μας "κατακάθια" και απάντησα ότι κατακάθι είσαι και φαίνεσαι...Μετά από 10 λεπτά το ποστ μου σβήστηκε, χωρίς βεβαίως να σβηστεί (και πως θα μπορούσε άλλωστε και έχεις και την Αμορ να σου λέει πίπες) το υβριστικό ποστ του καρκινιάρη...
Τους βγάζω λοιπόν από τον κόπο να ψάχνονται να με μπανάρουν ή να μου σβήνουν ποστ...
ΝΤΟΜΠΡΑ και ΑΡΧΙΔΑΤΑ...


Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Δεκ 02, 2012 6:51 am

ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε:Μόλις έφαγα ban για έναν μήνα για Εριστική συμπεριφορά, απαξιωτικά και υβριστικά μηνύματα.
Ξέρω καλά ότι είναι βρωμοδουλειά του αρχιρουφιάνου του βάτραχου.
Επίσης,όπως έχουν γράψει διάφοροι,όταν βρίζουν και απειλούν διάφορα αριστερά σκουπίδια εκεί μέσα δεν τρέχει τίποτα.Αν βρίσει κάποιος που είναι από δεξιά και πέρα άμεσα ban.

γαμησε τους και κατσε εδω

Κουμουνια δεν υπαρχουν αν υπαρχει καποιο και μας ενοχλησει θα φυγει αμεσως

δεν γουσταρουμε παρε δωσε με τετοιους Ετσι κι αλλοιως στην συζτηση δεν προσφερουν τιποτε.
Παρόλο που διαφωνούμε σε θεσμικά πράγματα, ο αντικομμουνισμός είναι κοινή συνιστώσα...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Δεκ 02, 2012 8:24 am

Επιείκεια εκεί που δεν αξίζει ή δεν έχει νόημα είναι μια μορφή αδικίας.
Δεν ξέρω τι μέρος του λόγου είναι εδώ ιδιοκτησία και διαχειριστές σε σχέση με καταστάσεις φλώρουμ.gr.
Προς το παρόν αυτό που φαίνεται να διαφέρει και σαν εχέγγυο ότι δεν θα καταλήξουν τα πράγματα στο ίδιο σημείο είναι το υψηλό ποσοστό μη-αριστερών χρηστών.
Αν αυτό αλλάξει υπέρ αριστερών και συμπαθούντων, τότε θα αρχίσουν να αλλάζουν και τα υπόλοιπα μέχρι να τα κάνουν τελικά σαν τα μούτρα τους πάλι. Είναι τόσο σίγουρο ότι θα γίνει έτσι αν τους επιτραπεί, όσο ότι ο ήλιος ανατέλλει από την ανατολή και δύει στην δύση.
Το λέει και ο πρώτος νόμος του Ο'Σάλιβαν: Κάθε οργανισμός, θεσμός, μμε κλπ. που δεν είναι ξεκάθαρα δεξιός θα γίνει τελικά αριστερός, δοθέντος χρόνου.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Δεκ 02, 2012 8:30 am

Last Veteran έγραψε:
(*υπογράμμιση δικιά μου)
1) Λέει την κλασική ατάκα περι IQ, την οποία (σε μένα προσωπικά) την έχει πετάξει περίπου 3-4 φορές...

2)Πέφτει στο ίδιο (και το ίδιο και το ίδιο) τραγικό λάθος να ΠΡΑΤΤΕΙ ακριβώς αυτά που κατηγορεί "για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι"...
Βλέπεις λοιπόν. Είναι μία, είναι καινούρια εδώ κι εντούτοις δεν έχει πρόβλημα να κάνει αμέσως επίθεση επί προσωπικού μόλις νομίσει ότι της δίνεται η ευκαιρία.
Τι πιστεύεις ότι θα γίνεται αν υπάρξουν άλλοι 10 σαν κι αυτήν; Άλλοι 30; 50;

Αν δουν ότι κι αυτό το φόρουμ αποκτά κρίσιμη μάζα είναι βέβαιο ότι θα προσπαθήσουν να το ελέγξουν κατά τον συνήθη ολοκληρωτικό τους τρόπο.



Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Δεκ 02, 2012 3:09 pm

häyhä έγραψε:Το λέει και ο πρώτος νόμος του Ο'Σάλιβαν: Κάθε οργανισμός, θεσμός, μμε κλπ. που δεν είναι ξεκάθαρα δεξιός θα γίνει τελικά αριστερός, δοθέντος χρόνου.
Μπορείς να μου παραθέσεις λινκ με τον εν λόγω νόμο; Από καθαρό ενδιαφέρον ρωτάω...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Δεκ 03, 2012 9:00 am

old.nationalreview.com/flashback/flashback-jos062603.asp
εγγλέζος δημοσιογράφος, έτσι ονόμασε αυτήν την πολλάκις επιβεβαιωμένη εμπειρική του διαπίστωση.
Επειδή βέβαια και το τι θεωρείται "δεξιό" μπορεί να διαφθαρεί σε σημείο να μην αναγνωρίζεται πλέον, εγώ θα το διετύπωνα ως εξής:
Κάθε οργανισμός που δεν είναι ξεκάθαρα αντι-αριστερός θα γίνει τελικά αριστερός δοθέντος χρόνου.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 4 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Δεκ 03, 2012 9:59 am

häyhä έγραψε:old.nationalreview.com/flashback/flashback-jos062603.asp
εγγλέζος δημοσιογράφος, έτσι ονόμασε αυτήν την πολλάκις επιβεβαιωμένη εμπειρική του διαπίστωση.
Επειδή βέβαια και το τι θεωρείται "δεξιό" μπορεί να διαφθαρεί σε σημείο να μην αναγνωρίζεται πλέον, εγώ θα το διετύπωνα ως εξής:
Κάθε οργανισμός που δεν είναι ξεκάθαρα αντι-αριστερός θα γίνει τελικά αριστερός δοθέντος χρόνου.
Ευχαριστώ. Θα συμφωνήσω. Αυτοπροσδιορίζομαι ως κεντρώος, αλλά είμαι σαφώς εναντίον της Αριστεράς. Γενικά στηρίζω την ελεύθερη αγορά, τον πλήρη οικονομικό φιλελευθερισμό, την ελευθερία του λόγου και γενικότερα την ελευθερία, με μόνο όριο να μην αντιβαίνει αυτή η ελευθερία στην ελευθερία του συνανθρώπου, ανεξαρτήτως καταγωγής. Επίσης, αξιολογώ τα άτομα όχι με βάση τις καταβολές τους ή τη θρησκεία τους, αλλά με βάση την αρετή τους. Και με βάση τα παραπάνω, σαφέστατα είμαι ενάντια σε κάθε κίνηση "εξίσωσης" ανθρώπων. Υπάρχουν σαφώς ανώτεροι άνθρωποι και σαφώς κατώτεροι, με βάση τις αρετές τους.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης